День відкритих дверей

 

 

Нещодавно у Закарпатському машинобудівному технікумі відбулося щорічне свято «День відкритих дверей». Саме 7 травня навчальний заклад, що розташований у мальовничому селищі міського типу Дубове, привітно відчинив свої двері для абітурієнтів. У цей день всі бажаючі мали змогу познайомитися з педагогічним колективом, студентами, навчальним корпусом та майстернями навчального закладу.

Для гостей технікуму відбувся святковий концерт, де студенти детальніше розповіли про обрані ними професії, та про те, що чекає на абітурієнтів, які виберуть саме Закарпатський машинобудівний технікум для здобуття вищої освіти. Крім розповідей про спеціальності, студенти технікуму переконали всіх присутніх, що крім навчання вони ще й дуже талановиті та активно займаються художньою самодіяльністю. В актовій залі лунали пісні та жива музика.

«День відкритих дверей» - це свято, на якому всі присутні мали змогу обдумати перспективи свого майбутнього вибору професій, задуматись над їх актуальністю та затребуваністю на ринку праці, та обрати спеціальність яка їм до душі.

Вже вкотре Закарпатський  машинобудівний технікум доводить, що він є достойними навчальним закладом І рівня акредитації, який надав освіту більш ніж 3000 випускників та впевнено крокує у майбутнє.