День знань

  

У Закарпатському машинобудівному технікумі святково відзначили День знань - початок нового 2019-2020 навчального року.

Цього року родина ЗМТ поповнилася на 58 студентів, які, склавши вступні іспити, вперше сіли за студентські парти, почули першу лекцію від наставника групи, познайомилися зі своїми однокурсниками.

Під гучні фанфари та оплески, на урочисту лінійку вийшли групи Е-128 (наставник Ціпіньо Ю.М), П-129 (наставник Гришков В.М.), Б-130 (наставник Декет Л.Ю).

Із початком навчального року викладачів та студентів щиро вітав директор ЗМТ – Вячеслав Вікторович Горобець, він побажав наснаги, терпіння, взаєморозуміння та високих здобутків у підготовці з обраної спеціальності. Також вітали всіх присутніх викладачі закладу – завідувач відділенням Курман Сергій Вікторович та від наставників груп – Гришков Вадим Миколайович. Не обійшлося й без гостей. На святі лунали слова привітання від представника Дубівської селищної ради Михалчич Діани Іванівни.

Справжньою окрасою свята був невеличкий сценічний виступ наших першокурсників, які, втамовуючи страх та сором’язливість, розповідали вірші, а натомість майбутні випускники передали їм студентську атрибутику: студентський квиток, залікову книжку та ключ до знань.

Перший дзвоник злився з гучними оплесками студентів, які раділи початку нового навчального року.