Виховні заходи

100 річчя Революції 1917-1921р.

     З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, в Закарпатському машинобудівному технікумі викладачем історії України Калинич О.В., культорганізатором Декет Л.Ю. та психологом Микуляк Т.І.  був проведений виховний захід присвячений відзначенню    100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників. Під час виховного заходу студенти переглянули документальний фільм «Українська революція. Втрачена держава.»

    В усіх групах технікуму  академнаставниками були проведені виховні години до цієї події.

     В бібліотеці ЗМТ була оформлена книжкова виставка під назвою «100-річчя Української революції 1917–1921 років». 

     Виховні заходи сприяли національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України.

 

 


Карпатська Україна

       В Закарпатському машинобудівному технікумі  пройшли дні пам’яті до 78-ї річниці проголошення Карпатської України.

      В усіх групах технікуму  академнаставники провели виховну годину до цієї події.

      15 березня 2017 року викладачем історії України Носа М.І. та культорганізатором Декет Л.Ю. було проведено виховний захід «Карпатська Україна – яскрава і трагічна сторінка Української історії».  Після завершення присутні переглянули документальний фільм «Карпатська Україна». Охочі могли також переглянути літературу на відповідну тему, що також була представлена на заході.

      В бібліотеці Закарпатського машинобудівного технікуму  була організована виставка книг, присвячених проголошенню Карпатської України.

      Всі заходи днів пам’яті спрямовувалися на формування в студентів патріотизму, національної самосвідомості та гордості за історію рідної землі.