Циклові комісії
Циклові комісії:
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки (ЦК №1).
1. |
Астрономія |
8. |
Основи екології (Екологія) |
2. |
Англійська мова |
9. |
Прикладна хімія |
3. |
Безпека життєдіяльності |
10. |
Основи філософських знань |
4. |
Фізкультура і здоров’я |
11. |
Соціологія |
5. |
Фізкультура і здоров’я (спецмедгрупа) |
12. |
Психологія і етика ділових відносин |
6. |
Українська мова (за проф. спрямуванням) |
13. |
Основи управління виробн. та менеджмент |
7. |
Фізичне виховання |
14. |
Бухгалтерський облік |
- Носа Михайло Іванович – голова циклової комісії;
- Курман Сергій Вікторович – член комісії;
- Магула Лідія Михайлівна – член комісії;
- Микуляк Тетяна Іванівна – член комісії;
- Сойма Василь Петрович – член комісії;
- Смовж Степан Михайлович – член комісії;
- Роман Ганна Миколаївна – член комісії.
Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін (ЦК №2).
1. |
Історія України |
11. |
Культурологія |
2. |
Англійська мова |
12. |
Економічна теорія |
3. |
Безпека життєдіяльності |
13. |
Основи філософських знань |
4. |
Фізкультура і здоров’я |
14. |
Соціологія |
5. |
Фізкультура і здоров’я (спецмедгрупа) |
15. |
Психологія і етика ділових відносин |
6. |
Українська мова (за проф. спрямуванням) |
16. |
Основи управління виробн. та менеджмент |
7. |
Фізичне виховання |
17. |
Бухгалтерський облік |
8. |
Фізичне виховання (спецмедгрупа) |
18. |
Економіка підприємств |
9. |
Англійська мова (за проф. спрямуванням) |
19. |
|
10. |
Економіка підприємств |
|
|
- Марущак Аліна Василівна – голова циклової комісії;
- Шеверя Ярослав Іванович – член комісії;
- Куцин Яна Вікторівна – член комісії;
- Носа Марія Іванівна– член комісії;
- Шеверя Віктор Іванович – член комісії;
- Людкевич Ярослав Ярославович – член комісії;
- Мотринець Людмила Спепанівна – член комісії
Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 121 (ЦК № 4)
1. |
Основи інформатики |
12. |
Інструментальні засоби візуального програмування |
2. |
Обєктно-орієнтовне програмування |
13. |
Операційні системи |
3. |
Основи програмування та алгоритмічні мови |
14. |
Комп’ютерна схемотехніка |
4. |
Архітектура комп’ютерів |
15. |
Моделювання економічних та виробничих процесів |
5. |
Проектування автоматизованих інформаційних систем |
16. |
Основи охорони праці |
6. |
Алгоритми та структури даних |
17. |
Навчальна практика |
7. |
Бази даних |
18. |
Переддипломна практика |
8. |
Офісне програмне забезпечення |
19. |
Чисельні методи |
9. |
Основи дискретної математики |
20. |
Основи комп`ютерних технологій |
10. |
Технологія розробки програмного забезпечення |
21. |
|
11. |
Системи управління базами даних |
|
|
- Леспух Олександр Михайлович – голова циклової комісії,
- Гришков Вадим Миколайович – член комісії;
- Магула Мирина Віталівна – член комісії;
- Лись Оксана Володимирівна – член комісії
- Піцур Ярослав Михайлович – член комісії.
- Сойма Василь Петрович – член комісії
Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 141 (ЦК № 5)
1. |
Теоретичні основи електротехніки |
13. |
Автоматика |
2. |
Електричні машини |
14. |
Електроустаткування станцій і підстанцій |
3. |
Електричні апарати |
15. |
Охорона праці, охорона праці в галузі |
4. |
Електричні вимірювання |
16. |
Переддипломна практика |
5. |
Навчальна практика |
17. |
Електробезпека |
6. |
Основи електроприводу |
18. |
Електропостачання підприємств і цивільних споруд |
7. |
Економіка та організація електротехнічної служби підприємств |
19. |
Електроустаткування підприємств і цивільних споруд |
8. |
Системи керування електроприводами |
20. |
Монтаж, ремонт і експлуатація електроустаткування |
9. |
Налагодження електроустаткування |
21. |
Електротехніка в будівництві |
10. |
Основи промислової електроніки та мікропроцесорної техніки |
22. |
Електроосвітлення промислових підприємств |
11. |
Конструкційні та електротехнічні матеріали |
23. |
Основи стандартизації, метрології та якість продукції |
12. |
Технологічна практика |
24. |
Дипломне проектування |
- Ціпіньо Юрій Миколайович - голова циклової комісії;
- Венчур Тарас Андрійович - член комісії ;
- Магей Віталія Іванівна - член комісії;
- Папушак Михайло Якович - член комісії.
- Цубера Михайло Васильович - член комісії
Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 192 (ЦК № 3 )
1. |
Теоретична механіка |
11. |
Економіка будівництва |
2. |
Опір матеріалів |
12. |
Основи охорони праці,охорона праці в галузі |
3. |
Будівельна механіка |
13. |
Основи систем автомат. проектування |
4. |
Будівельне матеріалознавство |
14. |
Метрологія і стандартизації |
5. |
Будівельні конструкції |
15. |
Інженерне креслення |
6. |
Інженерна геодезія |
16. |
Санітарно-технічне обладнання будівель |
7. |
Технологічна практика |
17. |
Геодезична практика |
8. |
Осн. розрах. буд. конструкцій |
18. |
Навчальна практика |
9. |
Будівельна техніка |
19. |
Переддипломна практика |
10 |
Техн. і організ будівел. виробництва |
20 |
Дипломне проектування |
|
|
21 |
Вступ до спеціальністі |
- Ігнатишин Руслан Михайлович – голова циклової комісії;
- Горобець Вячеслав Вікторович – член комісії;
- Рарич Іван Миколайович – член комісії;
- Поліщук Роман Олександрович – член комісії.
- Ухаль Юрій Юрійович - член комісії